Proč raději s námi než bez nás?

 

Důvěra. Byli bychom rádi, kdybyste si nás vybrali proto, že nám budete věřit. Neděláme desítky svateb ročně, naopak chceme pracovat pro lidi, kteří si s námi budou chtít přípravy i svatbu opravdu užít. 

 

V každém případě ať již s námi nebo s někým jiným, opravdu doporučujeme, abyste na svatbě dobrého koordinátora měli, protože se postará o to, abyste svůj den nerežírovali, ale hráli v něm hlavní roli. Bohužel udělat to znovu a lépe většinou nejde. 

 

Totéž platí i pro svatební video, často slyšíme, že je to nejhezčí vzpomínka, jakou si lze přát. Díky videu nikdy nezapomenete, jaká atmosféra ve váš den byla. Vaši přátelé budou nadšení, a to ani nemluvíme o těch, kteří svatbu nestihli. 

V čem je rozdíl oproti tradiční svatební agentuře?

 

Oproti tradiční svatební agentuře se lišíme tím, že fungujeme vlastně jako jakýkoli jiný dodavatel. Nevybíráme tedy od vás peníze za celou svatbu, které bychom dále bez vašeho dohledu rozesílali. Fungujeme tedy jako konzultanti a koordinátoři a o veškerých objenávkách a platbách máte naprostý přehled. 

 

Navíc jsme velmi mladý tým, a tak jsme hodně flexibilní s časem, o večerech i o víkendech. V neposlední řadě také rádi pracujeme s moderními nástroji, takže využíváme sdílené dokumenty, galerie, sociální sítě, abychom co nejvíce omezili nudné emaily.

Jak dlouho před svatbou je dobré se ozvat?

 

Kdykoliv. Nikdy není tak pozdě, abychom pro Vás nemohli nic udělat.  
 

Ideální stav u svatebních příprav je 6 měsíců předem, u koordinace svatebního dne a videa 14 dní předem, ovšem čím dříve, tím je větší jistota, že váš termín budeme mít volný.

01

02

03

Co znamená Předrezervovat si termín?

 

Nazávazně rezervovat naše služby. Pokud uvažujete o našich službách, ale nechcete se dlouze rozepisovat. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, který najdete v patičce na každé stránce. 

Informace se k nám dostane a my pro vás vybraný termín předrezervujeme a osobně kontaktujeme - emailem, nebo telefonem, pokud nám ho uvedete. Pokud se později rozhodete jinak, jednoduše termín opět uvolníme. 

04

Kde působíme?

 

Žijeme a sídlíme v Praze, ale velmi rádi máme svatby na krásných místech mimo Prahu, zejména ve středočekém kraji. Ale nebojte se nás kontaktovat i ze vzdálenějších míst, za svatbou jsme jeli i do Švýcarska.

 

Praha, Středočeský kraj - okres Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Kolín, Kutná Hora, Benešov, Příbram, Beroun, Rakovník

05

Otázky a odpovědi

Pokud zde nenajdete odpověď na svou otázku, budeme strašně rádi, když nám napíšete, i kvůli maličkostem.
 

Nejlépe přes náš kontaktní formulář - zde.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

Předrezervujte si svůj termín již dnes.

 

Zcela nezávazně.